Ya bundan sonra?
Önceki V. Oylum - Python Kılavuzu Sonraki
Ya bundan sonra?
Bu kılavuzu okumak muhtemelen Python kullanmaya olan ilginizi artırmıştır. Peki şimdi ne yapmalısınız?
Standart Python dağıtımı çok zengin bir modül kitaplığı ile gelmektedir. Python programları yazarken zamandan büyük tasarruf sağlayacak modüllerin nasıl kullanıldığını öğrenmek için bunlar ile ilgili belgelere başvurun.
Resmi Python sanalyöresi http://www.python.org/ olup; programlar, belgeler ve internetteki Python ile ilgili diğer sanalyörelere bağlantılar içerir. Daha az resmi bir sanalyöre ise http://starship.python.net/ olup; burada, çoğunda indirilebilir programlar bulunan, Python ile ilgili kişisel sanalyöreler mevcuttur.
Python ile ilgili sorular ve problem raporları için news:comp.lang.python haber grubunu veya e-posta listesini kullanabilirsiniz. Haber grubu ile e-posta listesi birbirine bağlıdır; yani birine göndereceğiniz bir ileti diğerine de iletilir. Eposta atmadan önce http://www.python.org/doc/FAQ.html adresindeki SSS listesini kontrol etmeyi unutmayın. Bu listeyi Python kaynak dağıtımının misc dizininde de bulabilirsiniz. E-posta listesi arşivleri ise http://www.python.org/pipermail/ adresinde bulunabilir.
Önceki Üst Ana Başlık Sonraki
İstisnalar Sınıf Olabilir Başlangıç VI. Oylum - Ruby Kullanıcı Kılavuzu
Bir Linux Kitaplığı Sayfası