Video Eğitim

Linux öğreniminizi videolu eğitim üzerinden, pratik testleri ve alıştırma faaliyetleri eşliğinde ilerletmek ve aynı zamanda bu projeye destek olmak isterseniz kursa kayıt olabilirsiniz.

Kurs ve içeriği hakkında daha fazla detay almak için sayfayı aşağıya doğru kaydırın.

Sıfırdan Linux Öğrenmek İçin En İdeal Linux Kursu

Piyasada yer alan video eğitim içerikleri arasında en ideal Türkçe Linux Eğitimi.

2450+

Kayıtlı Öğrenci

4.8

Kurs Puanı

24

Dokümantasyon Kaynağı

235

Alıştırma ve Test Sorusu

Koray Korkusuz

⭐⭐⭐⭐⭐

Linux için sıfırdan güzel bir eğitim kaynağı. Taylan Bey temel olarak her komutu detaylı olarak açıklamış. Linux hakkında hiç bir bilgisi olmayan birisi bile kurulum ve komutlar ile linux kullanmaya kolaylıkla başlayabilecektir bu eğitim sayesinde. Hazırlamış olduğu detaylı eğitim ve güzel anlatım için Taylan Bey'e çok teşekkürler. Sayesinde hep gözümde büyüyen komutlar konusunun korkulmayacak bir adım olduğunu öğrendim. Ama Taylan Bey'in de her seferinde söylediği gibi, Linux'u adam gibi öğrenebilmenin en güzel yolu, bu temelleri aldıktan sonra çalışmaya ve araştırarak öğrenilenleri geliştirmeye devam etmemiz gerekiyor.


Mustafa CAN

⭐⭐⭐⭐⭐

Taylan bey ozellikle kurulum asamasinda her platform icin usenmeden tek tek detayli videolar hazirlamis :) Ciddi anlamda konu hakkinda bir bilgisi olmayan arkadaslar, videoyu tekrar izleyerek ilk kurulumlari hizlica tamamlayabilirler.


Ahmet Anıl CECİKOĞLU

⭐⭐⭐⭐⭐

Linux temelini alabilmek için fazlasıyla yeterli bir eğitim olmuş. Bu eğitimin sonunda kendi kendinize bir şeyler öğrenebilecek seviyeye geliyorsunuz tabi biraz da meraklıysanız.


Alparslan Uçan

⭐⭐⭐⭐⭐

Linuxu yeni kuran ve sistematik olarak ilerleyerek öğrenmek isteyenler için ideal.Ayrıca yazılı kaynaklar çok başarılı hazırlanmış.İstediğiniz zaman rahatlıkla "şu nasıldı" sorunuza cevap bulabileceğiniz bir eğitim.


Range felonora

⭐⭐⭐⭐⭐

Sevgili Taylan Hocamız dediği gibi sıfırdan en ince detayına kadar anlatıyor sadece komutlar değil onun dışında kavramlara değinip nedir nerde kullanılır neye yarar bu gibi ayrıntılara da sıkmadan çok güzel bir şekilde değinmiş. Videoları kısa tutması sıkılmanızı en aza indiriyor hatta sıkılma gibi bir durum söz konusu dahi olmuyor. Linux hakkında bilginiz yok ve alanınız gereği Linux öğrenmek durumundaysanız bu kursu kesinlikle tavsiye ediyorum. Thnx for everything my friend der ve gelecek eğitimler için sabırsızlık duyduğumu belirtirim. :)


Sude

⭐⭐⭐⭐⭐

Her yönüyle tam aradığım nitelikte bir kurs. Linux benim için bir fobiydi ancak artık bu kurs sayesinde kendimden çok eminim. Hangi amaçla olursa olsun Linux öğrenmek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederim.


Samet

⭐⭐⭐⭐⭐

İlk başta tam emin olamadım ama sonra zaten 30 günlük deneme hakkım var alayım dedim.. Ve iyi ki de almışım çok çok memnunum. Hiç bilmeyenler için o kadar iyi hazırlanmış ki her şey kendiliğinden yerli yerine oturuyor. Eğitim olması gerektiği gibi sizi uygulama yapmaya ve bire bir tecrübe etmeye itiyor. Buradan kursu anlatmak zor ben sadece alın ve kendiniz görün derim. İleri seviye kurslarınızı da sabırsızlıkla bekliyorum Taylan hocam.


Erdinç Akyüz

⭐⭐⭐⭐

Kurs sıfırdan başlamış ve linux komutlar hakkında çok güzel açıklamalar yapılmış. Gerçekten çok faydalı bir kurs linux için başlangıç yapacaklara kesinlikle öneririm.