Telif Hakkı Bilgileri
Önceki Linux Taraftarlığı - NASIL Sonraki
Telif Hakkı Bilgileri
Bu belgenin telif hakkı © 1996-2000, Paul L. Rogers'a aittir. Tüm hakları saklıdır.
Bu belgenin harfi harfine kopyası, yazardan izin alınmaksınız herhangi bir fiziksel ya da elektronik ortamda çoğaltılabilir ya da dağıtılabilir. Çeviriler de buna benzer şekilde, kimin çevirdiği bilgisi yer almak kaydıyla özel bir izin almadan yapılabilir.
Kısa cümleler, yazarın özel izni olmadan kullanılabilir. Ancak, Linux Taraftarlığı-NASIL belgesinden kopya edilmiş çalışmalar ve kısmi sürümler için bu belgenin birebir kopyasını ya da birebir kopyaya ait bir bağı belgenize koymak zorundasınız.
Ticari yeniden dağıtımlara izin verilir ve teşvik edilir; ancak yazarın herhangi bir sürüm hakkında haberdar edilmesi hoşuna gidecektir.
Kısacası, bu belgenin mümkün olduğu kadar çok kanalda yanınlanmasını istiyoruz. Ancak yine de, NASIL belgelerinin telif haklarını elimizde bulundurmak ve bu belgelerin yeniden dağıtımıyla ilgili tüm planlardan haberdar olmak istiyoruz.
NASIL belgelerindeki tüm bilgilerin saçılmasını, bütünlüklerinin bozulmasını istemiyoruz. Eğer herhangi bir sorunuz olursa, lütfen Linux NASIL koordinatörü Tim Bynum'a ulaşın:
Önceki Üst Ana Başlık Sonraki
Bu Belge Hakkında  Başlangıç Giriş
Bir Linux Kitaplığı Sayfası