E-posta Politikası
Önceki Giriş Sonraki
E-posta Politikası
Genellikle e-posta ile gönderilen sorulara cevap vermeye çalışırım, bu yüzden yazmaktan çekinmeyin, ancak bu size cevap vereceğim anlamına gelmez. Epey meşgulüm ve bazen sorunuzun cevabını tam olarak bilmiyor olabilirim. Durum bu olduğunda mesajınızı silerim lütfen bunu şahsınıza yönelik bir harekete olarak algılamayın. İnanın bana sorduğunuz her soruyu en ince ayrıntısına kadar cevaplayacak kadar vaktim olmayabilir.
Basit bir kural: Sorunuz ne kadar karmaşık ise cevap verme ihtimalim o kadar düşüktür. Eğer soru kapsamını daraltır ve derdinizle ilgili ayrıntılı bilgileri de yollarsanız (platform, derleyici, hata mesajları, vs.), cevap alma ihtimaliniz artar. Daha ayrıntılı bilgi için şu adresi tavsiye ederim: How To Ask Questions The Smart Way.
Eğer cevap alamıyorsanız biraz daha kurcalayın programınızı ve cevabı bulmaya çalışın. Hala çözemedi iseniz o zaman bana gene yazın ve belki o zaman elimizdeki ayrıntılı bilgilerle probleme bir çözüm bulmamız daha kolay olabilir.
Şimdi sizi bana nasıl yazmanız ve yazmamanız konusunda yeterince eğittiğime göre bu kılavuzla ilgili süreç içinde bana ulaştırılan övgülerin beni ne kadar motive ettiğini de itiraf etmek isterim. :-) Teşekkürler!
Önceki Üst Ana Başlık Sonraki
Windows Programcılarının Dikkat Etmesi Gerekenler Başlangıç Yansılama
Bir Linux Kitaplığı Sayfası